PokerDom ввели нові правила сітаута і заборонили бамхантінг

Нові правила на ПокерДом

PokerDom завжди прагне щоб у кожного гравця був вільний доступ до справедливої, чесної і рівної гри. Для того, щоб зробити гру ще комфортніше, російський покер-рум додав в правила новий пункт: "Покерна екологія".

Покер-рум сподівається на те, що новий пункт правил допоможе гравцям відчувати себе ще більш комфортніше за покерними онлайн-столами. В основному новий пункт стосується бамхантінга і нових правил сітаута.

Читати також: Ден Білзерян запустив покер-рум в Індії

Покерна екологія

Пункт саме з такою назвою з'явився під номером 5.1.15 в списку загальних правил ПокерДом. З повним його текстом ви можете ознайомитися на офіційному сайті покер-руму, а ми відзначимо його найважливіші аспекти.

Правила сітаута

  • Функцію сітаут можна використовувати з метою зробити невелику паузу в грі.
  • Не можна перезапускати таймер функції сітаута (вихід і повтоний вхід без активності).
  • Не можна використовувати сітаут з метою уникнути гри з опонентом або з метою дочекатися певного гравця.
  • Не можна використовувати сітаут для блокування столу (знаходження поза грою з метою забронювати собі місце за столом).

Заборона на бамхантінг

Бамхантінг – переслідування одного або декількох гравців за покерним столом з метою отримати вигоду через надмірно слабку гру опонента. Такі дії на ПокерДом заборонені.

У разі порушення перерахованих вище правил, вас про це сповістять по електронній пошті. У разі повторного порушення ПокерДом залишає за собою право заблокувати ваш ігровий акаунт.

Якщо ви підозрюєте якогось гравця в нечесній грі – відправляйте запит на пошту [email protected] і служба безпеки PokerDom його розгляне.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.