Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerDom ввели нові правила сітаута і заборонили бамхантінг

Нові правила на ПокерДом

PokerDom завжди прагне щоб у кожного гравця був вільний доступ до справедливої, чесної і рівної гри. Для того, щоб зробити гру ще комфортніше, російський покер-рум додав в правила новий пункт: "Покерна екологія".

Покер-рум сподівається на те, що новий пункт правил допоможе гравцям відчувати себе ще більш комфортніше за покерними онлайн-столами. В основному новий пункт стосується бамхантінга і нових правил сітаута.

Читати також: Ден Білзерян запустив покер-рум в Індії

Покерна екологія

Пункт саме з такою назвою з'явився під номером 5.1.15 в списку загальних правил ПокерДом. З повним його текстом ви можете ознайомитися на офіційному сайті покер-руму, а ми відзначимо його найважливіші аспекти.

Правила сітаута

  • Функцію сітаут можна використовувати з метою зробити невелику паузу в грі.
  • Не можна перезапускати таймер функції сітаута (вихід і повтоний вхід без активності).
  • Не можна використовувати сітаут з метою уникнути гри з опонентом або з метою дочекатися певного гравця.
  • Не можна використовувати сітаут для блокування столу (знаходження поза грою з метою забронювати собі місце за столом).

Заборона на бамхантінг

Бамхантінг – переслідування одного або декількох гравців за покерним столом з метою отримати вигоду через надмірно слабку гру опонента. Такі дії на ПокерДом заборонені.

У разі порушення перерахованих вище правил, вас про це сповістять по електронній пошті. У разі повторного порушення ПокерДом залишає за собою право заблокувати ваш ігровий акаунт.

Якщо ви підозрюєте якогось гравця в нечесній грі – відправляйте запит на пошту [email protected] і служба безпеки PokerDom його розгляне.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.