Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerGO представили новий тур з власним лідербордом

PokerGO 2021

PokerGO представили новий покерний тур з однойменною назвою PokerGO Tour. Організатори обіцяють розіграти в 150-ти турнірах серії по всьому світу десятки мільйонів доларів. У PokerGO Tour увійдуть події US Poker Open, Poker Masters, Super High Roller Bowl і нові турніри PokerGO Cup і Poker Go Heads Up Championship.

Також у серії буде власна система рейтингу підкріплена лідербордом. Кращому гравцеві PokerGO Tour буде вручено 100 000$ і він буде названий Гравцем року з урахуванням результатів в турнірах. Грошові призи в розмірі 50 000$ і 25 000$ також будуть вручені гравцям, які зайняли 2-е і 3-е місця, відповідно.

«Покеру сотні років, і до цих пір не існувало всесвітньо визнаної системи турів і рейтингів, яка б визначала і вшановувала найелітніших гравців по всьому світу, тому ми почали те, що, як ми сподіваємося, буде розвиватися і рости. Події PokerGO Tour будуть включати в себе найбільші в світі турніри з високими ставками, які виведуть покер на передній план у світі спорту, чого ніколи раніше не було», – сказав Морі Ескандані, президент PokerGO.

PokerGO Tour стартує турнірами US Poker Open 2021, який відбудеться 3 червня 2021 року в PokerGO Studio в Лас-Вегасі. Відкритий чемпіонат США з покеру пройде з 3 по 14 червня і є одним з елітних турнірів PokerGO з дванадцятьма унікальними подіями, в яких кращі гравці в покер борються за перший приз Eagle Trophy.

Читати також: CBS Sports став офіційним транслятором WSOP 2021

Інші події Poker Tour:

  • PokerGO® Cup – новий великий турнір, який включає в себе 8 турнірів різних форматів, в тому числі Головну Подію NLH з бай-іном 100 000$, яке буде проходити з 1 по 10 липня з перервою 4 липня.
  • PokerGO® Heads-Up Championship – ще один великий турнір, намічений на 12 липня з призовим фондом в 3 200 000 $. У PokerGO Heads-Up Championship 32 професіонала в покері битимуться в сітці.
  • Poker Masters – серія турнірів з 12 турнірів з 13 по 24 вересня, в яких беруть участь кращі універсальні гравці світу, що дають їм можливість забрати додому бажаний фіолетовий піджак.
  • Super High Roller Bowl (SHRB) – триденний турнір з бай-іншому в 300 000 $, який починається 26 вересня, в якому беруть участь кращі гравці в покер, що змагаються за мільйони доларів, а також за трофей чемпіону.

З системою нарахування балів можна ознайомитися на офіційному сайті Poker Central. Цікаво, як будуть проходити всі ці події, враховуючи коронавірусні реалії?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.