PokerGO представили новий тур з власним лідербордом

PokerGO 2021

PokerGO представили новий покерний тур з однойменною назвою PokerGO Tour. Організатори обіцяють розіграти в 150-ти турнірах серії по всьому світу десятки мільйонів доларів. У PokerGO Tour увійдуть події US Poker Open, Poker Masters, Super High Roller Bowl і нові турніри PokerGO Cup і Poker Go Heads Up Championship.

Також у серії буде власна система рейтингу підкріплена лідербордом. Кращому гравцеві PokerGO Tour буде вручено 100 000$ і він буде названий Гравцем року з урахуванням результатів в турнірах. Грошові призи в розмірі 50 000$ і 25 000$ також будуть вручені гравцям, які зайняли 2-е і 3-е місця, відповідно.

«Покеру сотні років, і до цих пір не існувало всесвітньо визнаної системи турів і рейтингів, яка б визначала і вшановувала найелітніших гравців по всьому світу, тому ми почали те, що, як ми сподіваємося, буде розвиватися і рости. Події PokerGO Tour будуть включати в себе найбільші в світі турніри з високими ставками, які виведуть покер на передній план у світі спорту, чого ніколи раніше не було», – сказав Морі Ескандані, президент PokerGO.

PokerGO Tour стартує турнірами US Poker Open 2021, який відбудеться 3 червня 2021 року в PokerGO Studio в Лас-Вегасі. Відкритий чемпіонат США з покеру пройде з 3 по 14 червня і є одним з елітних турнірів PokerGO з дванадцятьма унікальними подіями, в яких кращі гравці в покер борються за перший приз Eagle Trophy.

Читати також: CBS Sports став офіційним транслятором WSOP 2021

Інші події Poker Tour:

  • PokerGO® Cup – новий великий турнір, який включає в себе 8 турнірів різних форматів, в тому числі Головну Подію NLH з бай-іном 100 000$, яке буде проходити з 1 по 10 липня з перервою 4 липня.
  • PokerGO® Heads-Up Championship – ще один великий турнір, намічений на 12 липня з призовим фондом в 3 200 000 $. У PokerGO Heads-Up Championship 32 професіонала в покері битимуться в сітці.
  • Poker Masters – серія турнірів з 12 турнірів з 13 по 24 вересня, в яких беруть участь кращі універсальні гравці світу, що дають їм можливість забрати додому бажаний фіолетовий піджак.
  • Super High Roller Bowl (SHRB) – триденний турнір з бай-іншому в 300 000 $, який починається 26 вересня, в якому беруть участь кращі гравці в покер, що змагаються за мільйони доларів, а також за трофей чемпіону.

З системою нарахування балів можна ознайомитися на офіційному сайті Poker Central. Цікаво, як будуть проходити всі ці події, враховуючи коронавірусні реалії?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.