Покерист-хайролер заарештований у аеропорту Ібіци за зберігання наркотиків


Деякі американські покеристи не проти порушити закон, щоб підняти якомога більше грошенят. Часом це бувають навіть хайстейкс-гравці.

Один з таких гравців потрапив у досить пікантну ситуацію в аеропорту Ібіци. 33-річного американського покериста італійського походження Салмана Бехбехані заарештувала місцева поліція, коли він прилетів на Ібіцу на приватному літаку.

За попередніми даними Салман перевозив з собою понад десять видів різних наркотиків загальною вагою 1,5 кілограма.

Читати також: Американському покеристу загрожує в'язниця за шахрайський бізнес

Салман Бехбехані був затриманий минулої п'ятниці вночі. Коли приватний літак з покеристом на борту приземлився в аеропорту Ібіци – поліція за допомогою сканерів обшукала валізу Салмана і знайшла понад 300 грамів кокаїну, 700 грамів гашишу, 80 грамів метамфетаміну, 170 грамів наркотику 2C-B, а також велика кількість марихуани, таблеток екстазі, ЛСД, псилоцибінових грибів та інших видів психотропних речовин.

Також у покериста виявили елітний наркотик "рожевий кокаїн", який славиться на чорному ринку своєю високою вартістю. Про арешт покериста-хайроллера повідомили місцеві ЗМІ, проте місцева влада поки цього не підтвердила.

Що стосується самого Бехбехані, та за всю свою кар'єру покеру він заробив понад 3 384 300$ у живих турнірах. Його найбільшою виплатою стали 600 000€ за друге місце в Мейн івент PPT Cannes за 8 500€ у 2011-му році. Він також займав другі й треті місця в браслетних івентах Всесвітньої покерної серії.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий