Покерист з Чорногорії за 5 днів виграв 3 турніри SCOOP

Покерист з Чорногорії

До недавнього часу ще жодного разу переможцем SCOOP не ставав покерист з Чорногорії. На SCOOP 2021 чорногорцеві вдалося виграти цілих три турніри за 5 днів і очолити лідерборд серії.

Зірка з Чорногорії

У Деяна Каладжурджевіча більш ніж відмінний старт на SCOOP 2021. У перший день серії Деян приніс першу перемогу для своєї країни в турнірі з бай-іном 530$. За перше місце Каладжурджевіч отримав 78 000$ і став першим чемпіоном SCOOP в Чорногорії.

На цьому він вирішив не зупинятися і оформив ще одну перемогу. Тріумф трапився в аналогічному турнірі, тільки на цей раз виплата за перше місце склала 64 000$.

Читати також: Квитковий автомат на PokerStars: 1 500 000$ в квитках на SCOOP 2021

І, нарешті, третя перемога сталася в івент SCOOP-17-H з бай-іном 1 050$. 277 входів сформували призовий фонд 277 000$ і левову частку від цієї суми забрав Деян, який грав з ніком "dejanic357".

Результат турніру SCOOP

3 перемоги за 5 днів - феномальний результат від чорногорця. Очікувалася поява двократного чемпіона, але щоб триразовий і з Чорногорії... Це ще тільки початок серії, попереду багато турнірів і виникає питання, чи зможе Каладжурджевіч продовжувати перемагати?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.