Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Покерист з Росії "spaise411" виграв нокаут-турнір High Roller Club


Російські покеристи відмінно показали себе в івентах High Roller Club на Старзах.

Днями росіянин Олексій Істомін зумів перемогти в нокаут-турнірі High Roller Club: Bounty Builder з бай-іном 530$ і з призовим фондом 125 500$.

Росіяни продовжили перемагати в нокаут-турнірах серії High Roller Club. На цей раз покерист з Росії під ніком "spaise411" здобув перемогу в нокаут-турнірі за 1 050$ з гарантією 50 000$.


Читати також: Російський гравець "CrazyLissy" виграв івент High Roller Club на Старзах

За перемогу в івенті High Roller Club: Thursday Thrill росіянин "spaise411" заробив 7 990$ + баунті 11 000$. У турнірі зібралося 54 входи, які перебили гарантію на 4 000$.

Ранер-апом виявився покерист з Німеччини "nilsef", який отримав 8 680$ (зокрема баунті 680$) за друге місце.

Третьою в цьому турнірі виявилася російська покеристка Тетяна "Mysters_Y" Бараусова з виплатою 4 440$ і ще 1 680$ в якості баунті.

До виплат пробралася лише 6 гравців, а мінімальні призи склали 1 420$.

Російські покеристи Деніст "NEWFlat" Тимофєєв (12-те місце) і Андрій "ThePateychuk" Патейчук (14-те місце) не потрапили в призи, проте заробили баунті в 1 000$ і 1 500$ відповідно.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.