Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerMatch і Євген Качалов: співпраця триває

Євген Качалов 2020

У вересні PokerMatch продовжили контракт з українським зірковим покеристом Євгеном Качаловим. Євген по праву вважається найуспішнішим гравцем своєї країни, адже за всю свою кар'єру Качалов виграв в живих турнірах понад 9 240 000$.

У день продовження контракту Євген підсумував минулий рік співпраці і назвав його дуже плідним. Зі свого боку Качалов готовий і далі популяризувати покер під прапорами ПокерМатч.

«Мені імпонує те, чим займається ПокерМатч і який великий внесок вони роблять в розвиток покеру в Україні. Компанія дуже швидко розвивається і мені приємно бути її частиною»

Пройшов рік плідної співпраці Качалова та ПокерМатч. За цей час українського покериста можна було часто зустріти за онлайн-столами ПокерМатч.

Декілька разів на місяць покер-про організовує сеанси одночасної кеш-ігри, в якій ви можете зіграти за одним столом з Качаловим. На живих серіях є можливість побачити Євгена наживо і поспілкуватися з ним на покерні теми.

Читати також: Рейк гонка "Два лимони" на PokerMatch: 2 000 000₴ призових

Останнім часом Євген почав часто стрімити і його яскраві стріми проходять звичайно ж на ПокерМатч. Найбільшу аудиторію збирають стріми Качалова з чарівними амбасадорами українського покер-руму: Ольгою Єрмольчевою і Альоною Мироненко.

Після продовження контракту Качалов дав інтерв'ю журналістам ПокерМатч, в якому розповів багато цікавого не тільки про покер. Також легенда українського покеру познайомив з батьком Олександром, від якого можна почути поради батьками початківцям покеристам. Приємного перегляду!


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.