PokerMatch Million: оверлей 176 000₴ і три фіналісти з шестизначними призовими

PokerMatch 2020

PokerMatch провели свій десятий ювілейний турнір PokerMatch Million. У десятий раз був розіграний гарантований 1 000 000₴, але в цей раз не вдалося уникнути оверлею.

Подія зібрала 749 входів, але в турнірі не було ребаїв і едд-онів. Оверлей івенту склав 176 000₴, а в зону ITM потрапили рівно 100 чоловік.

В призи вдалося потрапити амбасадору PokerMatch Ользі Єрмольчевій. Ольга показала досить скромний результат: 78-е місце i 2 500₴ призових. З огляду на те, що "Mangusta" оформила три входи в подію за 1 100₴, для неї цей турнір завершився в невеликому мінусі.

Читати також: Марафон фріроллов на PokerMatch: більше 1 400 000₴ в травні

Mangusta вже близько двох місяців перебуває в США і не може повернутися в Україну через закриті кордони. Про це дівчина написала в своєму блозі:

«Ми з мамою застрягли в США. Мали прилетіти додому ще 10 квітня, але наш рейс відмінили. 2 рази на місяць з Нью-Йорка спецрейси забирають українців додому, але в перший раз не встигли купити квиток, а в другий не поїхали через помилки системи»

Бажаємо Ользі скоріше повернутися додому, а самі повертаємося до результатів турніру. Близько 5 ранку неділі визначився чемпіон івенту: гравець з ніком "thegameua". Йому дісталися найбільші призові цього івенту 114 441₴.

Всього за підсумками івенту троє фіналістів отримали шестизначні призові. Різниця в призових була досить невелика, через угоду в топ-3.

Результати турніру PokerMatch Million за 16 травня

Турнір на ПокерМатчі

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий