PokerMatch оновили анонімні столи

PokerMatch 2020

Анонімні столи – покерні онлайн-столи, за якими гравці грають без ніків. Біля кожного гравця стоїть позначка "Anonymous" і ви не знаєте жодного покериста, який вам протистоїть.

Такі столи є і на ПокерМатч, але днями покер-рум помітно їх оновив. Тепер користувачі цієї покерної кімнати будуть грати не просто проти нудних "Anonymous1", "Anonymous2" і т.і., а проти цікавих персонажів.

15 аватарок для гри за анонімними столами

ПокерМатч створили 15 ексклюзивних аватарок для гри за цими столами. Вони присвоюються вашим суперникам автоматично перед стартом івенту або кеш-гри за анонімним столом.

Читати також: PokerMatch оновили дизайн ігрових столів і лобі покер-руму

З цього моменту за столами можна зустріти як Дракулу, так і Санта-Клауса разом з клоуном, індіанцем і багатьма іншими.

Фріроли Anonymous Battle

Кращий спосіб ознайомитися з новими оновленнями – це випробувати їх на практиці. Для цього ПокерМатч проводить три спеціальних фріроли з гарантією 5 000₴ і називаються вони Anonymous Battle.

Той, хто активно стежить за розкладом фріролів на сайті Cardmates, зауважив, що сьогодні вже стартував перший Anonymous Battle. Не варто засмучуватися тим, хто не встиг взяти в ньому участь, адже 25 і 26 березня пройдуть аналогічні безкоштовні турніри.

Фріроли проходять у форматі фрізаут і починаються о 15:00. У турнірах може взяти участь кожен, хто зареєстрований на ПокерМатч, і пароль для входу в них не потрібен.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.