PokerMatch оновили дизайн гральних столів і лобі покер-руму

PokerMatch оновили дизайн

З приходом весни відомі покер-руми поспішають скинути з себе «стару одежину» і оновлюють зовнішній вигляд своїх ігрових клієнтів.

Вчора на PokerStars вийшло оновлення дизайну ігрового клієнта. Майже синхронно зі Старз вийшли і поновлення на PartyPoker, в якому були додані нові функції.

Популярний український покер-рум PokerMatch також не залишився осторонь від весняних трендів кращих світових покер-румів і злегка оновив зовнішній вигляд ігрового лобі, а також додав більше варіантів оформлення своїх гральних столів.

Читати також: PokerMatch внесли деякі зміни у свій ігровий клієнт

У лобі були додані нові теми столів і тепер їх всього 3: Оригінальна, Мульти і Марс. Також для ігрових столів з'явилися нові кольори і килими, які ви можете змішувати в різноманітних варіаціях.

Цвета и ковры для столов ПокерМатч

Всього гравцям тепер доступні 3 теми, 17 фонів (килимів) і 7 кольорів для оформлення ігрових столів. Окрім цього оновлення, команда українського покер-руму також злегка «освіжила» зовнішній вигляд самого лобі ПокерМатч.

Трохи змінився шрифт і значки в назві столів, кольору стали насиченішими, а саме оформлення лобі стало гармонійішим і компактнішим.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий