PokerMatch остаточно перейде до мережі iPoker вже цього місяця

Нещодавно представники українського покер-руму PokerMatch зробили важливу заяву. Вже дуже скоро ця кімната покеру перейде в мережу iPoker.

Напередодні такої грандіозної події покерна кімната підготувала для своїх гравців безліч подарунків. Наприклад, днями на ПокерМатч спростили правила Бед-Біт Джекпот, а також підвищили відсоток ймовірності випадання Windfall-Джекпот.

Це було необхідно в рамках злиття покер-руму з мережею iPoker Network, оскільки за умовами угоди в покер-румі мають бути зірвані всі джекпоти.

Вже зараз стало відомо, коли ПокерМатч остаточно перейде в iPoker. Це відбудеться 15 листопада і до такого знаменного дня для гравців підготовлено багато приємних сюрпризів.

Welcome Missions на PokerMatch

Починаючи з 15-го листопада та протягом 30 днів покеристам, які зареєструвалися в новому покерному клієнті, будуть доступні "Вітальні завдання", виконуючи які гравці отримають турнірні квитки (MTT та Twister), а також Free Blinds (безкоштовні блайнди).

Усього користувачам дається 30 завдань і чим більше місій покеристу вдасться виконати – тим більшою буде його призова виплата.

Квиток у фрірол з гарантією 25 000€

Команда покер-руму PokerMatch хоче відзначити своє злиття з iPoker величезним фріролом [25 000€] Welcome to New Era з гарантією 1 000 000₴. Цей івент стартує вже 17 грудня о 20:00 за Києвом.

Щоб потрапити в цей фрірол необхідно зіграти 500 роздач у будь-якій кеш-грі в період з 15 листопада по 17 грудня. Важливо: у турнірі є обмеження кількості учасників – максимально 10 000 входів.

Бонуси за авторизацію в новому клієнті ПокерМатч

Вже з 15 листопада покеристи можуть завантажувати новий ігровий клієнт покер-руму та отримувати за це приємні бонуси. Достатньо просто скачати новий гравців клієнт PokerMatch, після чого увійти в обліковий запис і зіграти хоча б одну роздачу в кеш-іграх або один турнір. Вид бонусу залежить від того дня, коли гравець авторизувався. Призи розподілені так:​

День авторизаціїБонус
15 – 20 листопада1 Money Wheel (з призами від 0,5€ до 100€)
21 – 27 листопада2 квитки в турнір Twister (Віндфолл, спіни) за 0,5€
28 листопада – 4 грудня10 Free Blind на лімітах 0,05€/0,10€

Якщо розпочати авторизацію раніше – можна отримати більше безкоштовних призів. Тож зволікати з цим краще не варто. Всі гроші, виграні в Money Wheel, можна вивести без будь-якого відіграшу

Щоденні фріроли від ПокерМатч

Крім усіх вищезгаданих бонусів на PokerMatch щодня з 17 листопада по 4 грудня будуть проходити регулярні фріроли з гарантіями від 250€ до 1 000€.
День тижняГарантія
Пн – Чт250€
Пт та Нд500€
Сб1 000€
Найбільший покер-рум Східної Європи
Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.