Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerMatch отримали офіційну гемблінгову ліцензію в Україні

​З тих пір, як в Україні легалізували гральний бізнес, безліч гемблінгових операторів наввипередки змагались за першість у здобутті української ліцензії на проведення азартних ігор.

І ось одним із перших у галузі став топовий український покер-рум PokerMatch, який нарешті отримав гемблінгову ліцензію.

Сьогодні (25 червня) українська Комісія з регулювання азартних ігор ухвалила рішення під номером 386, яке дає право PokerMatch організовувати азартні ігри в Інтернеті.

Читати також: Фріроли для VIP-гравців на PokerMatch з призовими 250 000₴

Це означає, що ПокерМатч тепер абсолюютно легально увійшов в українську гемблінгову індустрію та стає ближчим до українського покериста.

«Ліцензія – це великий і важливий крок для всієї нашої їкомпанії. PokerMatch і надалі популяризуватиме і розвиватиме спортивний покер в Україні, а також тішитиме своїх гравців!» – заявив Генеральний директор PokerMatch Віктор Кириченко.

Він також заявив, що ПокерМатч має на меті створити в Україні повноцінну покерну спільноту, а також уважно аналізувати усі відгуки про їх діяльність.

У команді покер-руму також є амбіції на подальшу реалізацію великих живих покерних серій в Україні і вони готують безліч акцій та проектів, участь у яких братимуть участь представителі інших видів спорту.

Загалом, PokerMatch хочуть представити український онлайн-покер як окремий вид спорту і легалізація їх діяльності на теренах Української Держави активно цьому сприяє.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.