Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerMatch піддався масштабним DDoS-атакам

PokerMatch

Сьогодні всі гравці українського покер-руму PokerMatch зіткнулися зі збоями в роботі ігрового клієнта.

Збої в роботі сайту виявилися досить масштабними, оскільки керівництву покер-руму довелося поставити всі активні турніри на паузу до усунення всіх неполадок.

Генеральний директор PokerMatch Руслан Бангерт заявив, що ці збої пов'язані з серйозними DDoS-атаками на їх сайт з вимогами викупу.

Проте, керівництво ПокерМатч не збирається піддаватися на подібні провокації і йти на поводу у шахраїв. За словами Бангерта «хороший DDoS коштує хороших грошей», а значить довго шантажувати команду покер-руму не вийде.

Він додав, що техпідтримка руму вже активно займається вирішенням цієї проблеми, проте «покласти» DDoS-атаками можна і більші сайти.

У свою чергу, представники покер-руму принесли свої вибачення за незручності і пообіцяли компенсувати кошти, втрачені гравцями у зв'язку з даними збоєм.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.