PokerMatch проведе фрірол Preparty з призовим фондом в 100 000₴

 фрірол Preparty

Ще наприкінці травня на PokerMatch анонсували святковий турнір Happy Birthday PokerMatch з рекордною для українського онлайн-покеру в 4 000 000₴.

Цей турнір відбудеться 21 липня, а його учасники матимуть різні стеки, які будуть залежати від суми їх бай-іну.

Проте, команда покер-руму підготувала сюрприз для всіх любителів фріролів.

Читати також: "Літній PONT" на PokerMatch з гарантією 4 000 000 гривень

14 липня в 14:00 за київським часом на ПокерМатч пройде спеціальний фрірол під назвою «Репетиція Дня народження» із загальним призовим фондом в 100 000₴.

Турнір буде проходити в швидкому форматі (буст-столи), а зареєструватися на участь в цьому фроролле ви можете вже зараз.

Для участі у фріролі не потрібно вводити пароль або промокод, досить лише знайти цей турнір в лобі і зареєструватися на участь в ньому.

Зверніть увагу, якщо протягом першого рівня івенту ви будете неактивні (перебуватимете в сітауті), то по закінченню рівня вас дискваліфікують з турніру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.