Різдвяний фрірол PokerMatch з призовим фондом 30 000 гривень

PokerMatch

На Різдво PokerMatch приготував для любителів пограти в покер чудовий подарунок – безкоштовний супертурнір [30k Freeroll] PokerMatch Team Hunt c гарантованим призовим фондом 30 000 гривень. Святковий турнір стартує в середу, 25 грудня о 20:00 і пройде у форматі Буст 6-макс.

Пароль для реєстрації буде опублікований на офіційних сторінках PokerMatch в Facebook, Telegram і Instagram 25 грудня в 18:00. Знайти його ви зможете й на нашому сайті. У турнірі візьмуть участь амбасадор PokerMatch Ольга 'Mangusta' Єрмольчева, Євген 'Katchalov' Качалов і Олексій 'Durnev' Дурнєв.

Читати також: Українець виграв ME Card Player Poker Tour Venetian

Також у турнірі гратимуть учасники команди стрімерів: Svetarik, Alohahaloha, Betman95, Djonidze, Solyanik, Netigor і Magicriver1. Всі бажаючі зможуть не тільки поборотися за відмінні призові у компанії амбасадорів та стрімерів PokerMatch, але і заробити додаткові нагороди за їх вибивання.

Приз за вибивання амбасадора з плашкою "PRO" – 1 000 гривень. Приз за вибивання стрімера з плашкою "Золота кнопка YouTube" – 500 гривень. Пізня реєстрація у турнірі буде доступна 6 рівнів по 5 хвилин, а до призової зони потраплять 15% від загальної кількості гравців.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий