PokerMatch проведе унікальний турнір The Prologue із гарантією 50 000€

Ігрова платформа ПокерМатч після свого злиття з дуже великою покерною мережею iPoker лише набирає обертів і продовжує заманювати в своє лобі нових користувачів.

Для користувачів найбільшого покер-руму Східної Європи PokerMatch підготував подарунок у Новому Році й найбільше він сподобається для всіх турнірним гравціям. Вже наприкінці січня в покерній кімнаті пройде турнір The Prologue із загальними гарантованими призовими в 50 000€ (понад 2 000 000₴).

Івенти The Prologue Day 1 розпочнуться уже 22 січня. Це будуть відбіркові стартові флайти по 25€, які пройдуть до 29 січня, аж до фінального етапу.

Перший флайт доступний 22.01 о 21:40 за київським часом і надалі вони будуть доступні орієнтовно у проміжках кожні 1,5 години. Достатньо протриматися в будь-якому з Day 1 і покерист гарантовано потрапить до Day 2.

Ключові деталі фінального етапу The Prologue:

  • Назва: Poker Episodes – The Prologue Day 2.​
  • Дата та час: 29-го січня о 22:30 за київським часом.
  • Формат: нокаут-турнір.
  • Гарантовані призові: 50 000€

При цьому не можна внести безпосередньо бай-ін у Day 2 – гравцям обов'язково потрібно відбиратися у фінальний етап через Day 1. Покеристи можуть грати у відбіркові етапи скільки завгодно, проте до другого дня потрапить лише один найбільший стек. Удачі за столами!

Найбільший покер-рум Східної Європи
PokerBet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.