PokerMatch проведуть покерно-шаховий турнір "Гра Королів"

PokerMatch проведуть покерно-шаховий турнір "Гра Королів"

ПокерМатч проведе перший в Україні покерний-шаховий турнір з назвою "Гра королів", призовий фонд якого становить 250 000 гривен. У ньому може взяти участь будь-який гравець, який вміє грати в покер і шахи.

6 грудня відбудеться презентація турніру на Твічу, а його організаторами стали PokerMatch і шахова інтернет-збірна України Team Ukraine. Зоряним амбасадором турніру стала міжнародний гросмейстер і дворазова чемпіонка Європи Наталія Жукова.

Подія буде проходити в два етапи: на сайті Chess.com, і на ПокерМатчі. 6 грудня на Твічу о 19:00 відбудеться презентація турніру, на якій будуть присутні:

  • Заслужений майстер спорту України Наталія Жукова
  • Маркетинг-директор ПокерМатч Ігор Теребінов
  • Суперадмін інтернет-збірної України Олександр Матлак

Шахи, як і покер, користуються великою популярністю у всьому світі. У чомусь вони навіть схожі, адже і в покері і в шахах спортсмени демонструють свою майстерність, працюють над грою і повинні мати психологічну стійкість для успішної гри.

Читати також: Майк Макдональд готується стати шаховим гросмейстером за 4 000 000$

Трапляється і таке, що шахісти стають покеристами або навпаки. Турнір "Гра королів" може відкрити нових перспективних гравців, як у шахах, так і в покері.
Один з головних слоганів ПокерМатч: "Покер – це твій спорт!". Тому компанія продовжить розвивати і популяризувати інтелектуальні види спорту в своїй країні. "Гра королів" – унікальний турнір, який об'єднає шахи і покер.

Це буде яскрава подія, яка приверне багато учасників. Для того, щоб краще розібратися з правилами турніру – пройде брифінг, на якому організатори введуть вас в курс справи. Також ви зможете задати всі ваші запитання про цей унікальний турнір. До зустрічі за столами!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.