Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerMatch провели святковий турнір з рекордною гарантією

PokerMatch 2020

Днями українському покер-руму PokerMatch виповнилося чотири роки. На честь цього в понеділок стартував тиждень святкових стрімів з фріролами і подарунками, а у вівторок пройшов супер-турнір Happy Birthday PokerMatch.

Цей турнір можна сміливо називати з приставкою супер, так як він пройшов з величезною для українського онлайн-покеру гарантією: 4 000 000₴. В цілому 4 622 гравців боролися за великі призові і для багатьох вони стали найбільшими в їхній кар'єрі.

Стартував турнір о 20:00 і фішки переміщалися по віртуальному столу до раннього ранку. У турнірі брали участь амбасадори та стрымери PokerMatch, але в фінал вони не пройшли. Зате до фіналу вийшов блогер Cardmates AleksGo, який грає на ПокерМатч з ніком "resecum".

Читати також: Альона "Alohahaloha" Мироненко стала амбасадором PokerMatch

Відзначимо, що турнір AleksGo почав грати зі стеком 17 000, тоді як в грі були присутні стеки понад 100 000, а у 111-ти гравців було по 1 000 000 фішок. Проте AleksGo вдалося почати фінальний стіл практично в якості чіплідера зі стеком 100 000 000.

Незабаром ситуація змінилася і блогер Cardmates став коротуном. У своїй останній роздачі турніру гравець пішов в олл-ін з A-Q і програв виставлення кишеньковим валетам суперника. В результаті 8-е місце і бест кеш в його кар'єрі: 50 000₴.

Починаючи з шостого місця кожен гравець отримав шестизначні призові. Переможцем став покерист з ніком "aziat_444", який отримав за перше місце 665 000₴.

Результати турніру Happy Birthday PokerMatch

Happy Birthday PokerMatch

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.