PokerMatch роздали мільйон гривень через масштабного збою

Збій на ПокерМатч

14 жовтня на ПокерМатч був запланований турнір за 1 гривню з призовим фондом 1 000 000 гривень. Зрозуміло, що така подія збере дуже велика кількість гравців, що і сталося.

Ігрові сервера покер-руму не витримали такого напливу гравців. На момент зупинки турніру в івенті брали участь 15 281 гравців, а додайте ще до цієї цифри покеристів за кеш-столами і в інших турнірах. У ПокерМатч новий рекорд за кількістю гравців в онлайні: близько 18 000!

Відразу після збою в роботі український покер-рум опублікував повідомлення у всіх своїх соц.мережах, підняв по тривозі служби і розробників софту. Сервер перезавантажили, а потім відновили турнір.

Читати також: Огляд Мейн Івентів Boom-Boom на PokerMatch

Але через кілька хвилин сервер знову впав, після чого було прийнято рішення розділити призовий фонд 1 000 000 гривень між усіма учасниками турніру, а їх було 15 281. Крім того, кожен з учасників отримав обіцяні фріспіни і кожному гравцеві повернули його бай-ін.

CEO PokerMatch Руслан Бангерт повідомив в своєму телеграм-каналі, що до цього турніру йшла серйозна підготовка, але від збоїв ніхто не застрахований, тим більше коли в ПокерМатчі ще жодного разу не було одночасно 18 000 гравців в онлайні.

«Ми планували витримати наплив, адже раніше вже проводили турнір на 10 000 учасників. Він був в буст форматі, а від такого формату навантаження на сервер ще більше. Цього разу щось пішло не так, але ми не розробляємо покерний софт. Ми купляємо софт у стороннього розробника і фахівці вже вивчають і аналізують ситуацію»

Руслан Бангерт також пояснив чому не можна було перенести турнір. Нізвестно скільки часу займе аналіз що відбувся, а діяти потрібно було швидко. Тому прийняли рішення віддати мільйон гривень всім, хто брав участь в турнірі, а також повернути бай-іни і нарахувати фріспіни. Таким чином, PokerMatch вийшли зі складної ситуації з честю і гідністю.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.