PokerMatch вийшов на перше місце в рейтингу PokerScout

30 березня став історичним днем для українського онлайн-покеру. PokerMatch вийшов на першу сходинку в рейтингу PokerScout і став найпопулярнішим румом в світі!

PokerMatch 2021

Багато в чому це стало можливо завдяки новим джекпотним столам Miners Jackpot. Гравці за цими кеш-столами автоматично йдуть в олл-ін з блайндамі одна копійка. Далі у них є шанс виграти бед-біт джекпот або потрапити в топ-200 лідерборду і отримати 200 фріспінів.

За 10 днів після появи таких столів, трафік руму виріс в 10 разів! З кожним днем ​​ПокерМатч піднімалися все вище в рейтингу і ось, сьогодні, 30 березня, вийшли на перше місце на PokerScout.

«Я дуже радий, що тестування інноваційних покерних столів і нестандартних технологій маркетингових кампаній надали такий приємний ефект на світовий рейтинг. Висловлюю щиру подяку всім Майнерам, ми зробили це разом!», - повідомив CEO PokerMatch International Руслан Бангерт.

Таким чином, нестандартне рішення допомогло ПокерМатч вийти в топ світового трафіку, обійшовши таких гігантів, як PokerStars і GGпокерок. Прямо зараз за столами Майнер знаходяться близько 10 000 чоловік і ця цифра постійно зростає. Приєднуйтесь до акції і ви для того, щоб виграти круті призові!

10 квітня на PokerMatch вас чекає найбільший турнір в історії України "Mega KO з босом казино" з гарантією 10 000 000 гривень і подарунками на мільйони. А далі - ще більше крутих акцій і неймовірних пригод разом з PokerMatch.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.