PokerMatch визнали найкращим новим покер-румом

PokerMatch

На початку грудня PokerMatch потрапив в десятку кращих покер-румів рейтингу PokerScout. 

Компанія працює на гральному ринку вже більше трьох років. За цей період PokerMatch залучив у свої ряди багато гравців, створив якісний софт та провів (й продовжує проводити) рекордні для України турнірні серії і цікаві акції. Тому цілком логічно, що це привело його в топ-10 рейтингу кращий покер-румів в 2019 році. Більше того, покер-рум продовжив рух угору й наразі PokerMatch знаходиться вже на восьмій сходинці PokerScout.

Рейтинг PokerMatch

Читати також: Українець виграв ME Card Player Poker Tour Venetian

Успіхи компанії привели PokerMatch в 2019 році ще до однієї відзнаки. Покер-рум став переможцем авторитетної міжнародної премії Login Casino Awards у категоріях «Найкращий новий покер-рум» та «Гуру маркетингу».

PokerMatch кращий новий покер-рум

LCA нагороджує номінантів в 6 основних категоріях: «Бетінг», «Гемблінг», «Афіліат», «Івенти», «Кіберспорт» і «Покер». За нагороду борються легальні букмекери, покер-руми, афілейти, кіберспортивні компанії і організатори живих подій. Переможців номінацій вибирають виключно шляхом онлайн-голосування серед читачів ресурсу.

PokerMatch переміг зразу в двох номінаціях, що говорить про гарну роботу керівництва покер-руму й вдалий маркетинг компанії.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий