PokerMatch внесли деякі зміни у свій ігровий клієнт

покерматч

Команда ПокерМатч не припиняє дивувати своїх гравців акціями і турнірами. Проте вони також активно працюють і над технічною складовою, вносячи зміни в ігровий клієнт, які повинні зробити гру покериста комфортнішою.

Наприкінці січня топовий український рум вніс зміни у кеш-столи Холдема і Омахи, завдяки чому з'явилося більше кешевих буст-столів і були прибрані деякі непопулярні регулярні столи.

З 18 лютого на ПокерМатч у черговий раз відбулися оновлення ігрового клієнта (в налаштуваннях і ставках), а також виправлений один баг і додана нова функція.

У налаштуваннях ігрового клієнта на ПК з'явилася можливість вибрати валюту в якій відображатиметься ваш поточний баланс. На вибір для відображення доступні такі валюти як: гривня, рубль, євро, долар США.

 ПокерМатч на ПК

Читати також: Cash Drop на PokerMatch: отримуй додаткові бонуси за кеш-столами

У мобільному клієнті також відбулися зміни. Тепер у турнірах і кеш-столах ви можете заздалегідь встановити крок, який буде дорівнювати малому блайнду.

ПокерМатч на смартфоні

Команда українського покер-руму також виправила баг, який спрацьовував за буст-столами. Якщо раніше, коли ви натискали на «Поза грою на ВБ», то відразу спрацьовувала кнопка «Поза грою».

Тепер же ця функція відповідатиме своїй назві і ви братимете участь в роздачах, поки не потрапите на ВБ.

Зокрема, із цими оновленнями також з'явилася корисна функція для любителів сателітів. Якщо ви вже оплатили БІ в турнір, але потім раптом виграли квиток на той же турнір у сателіті, то квиток буде автоматично використаний у турнірі, а гроші за БІ зарахують назад на рахунок гравця.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий