Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerMatch запустили нову рекламну кампанію

Покер це твій спорт

Популярний український покер-рум PokerMatch запустив нову рекламну кампанію зі слоганом «Покер - це твій спорт!». Дана покерна кімната успішно працює на ринку вже більше чотирьох років і в ній кожен покерист знайде собі гру за смаком.

PokerMatch створює такі умови для гри, щоб покер був доступним і зручним, а шанс виграти є у кожного. Нехай кожен зануриться в захоплюючий світ на ПокерМатч!

Покер – це просто

Покер відноситься до простих видів спорту. Тільки в покері у вас є можливість зустрітися з чемпіоном світу і обіграти його. Гравці, які тільки починають свій покерний шлях, можуть випробувати вивчені знання на практиці в безкоштовних турнірах ПокерМатч, а також в грі за кеш-столами з низькими ставками. Отримуйте задоволення і заробляйте реальні гроші!

Покер – це зручно

Немає в світі зручнішого спорту, ніж покер. Користуючись мобільним додатком ПокерМатч можна брати участь в турнірах де завгодно і коли завгодно. Покер завжди поруч з вами незалежно від того ви знаходитесь вдома, в кафе або на вулиці - просто відкрийте програму і пориньте в покерний світ.

Покер – це безпечно

За онлайн-столами ПокерМатч ви граєте з такими ж реальними людьми, як і ви. Служба безпеки ПокерМатч ретельно перевіряє чесність гри і гарантує безпеку і збереження ваших коштів. А якщо ви хочете убезпечити свій банкрол, то ви завжди можете знайти паролі на фріроли ПокерМатч у нас на сайті.

Покер – гра інтелектуалів

Стати професійним покеристом дуже непросто. Для цього потрібно наполегливо тренуватися і володіти високими інтелектуальними здібностями. Розвивайте свої вміння і дізнавайтеся про покер більше під час прямих ефірів стримеров ПокерМатч. Професіонали від українського покер-руму допоможуть вам, але пам'ятайте, що головний крок повинен йти від вас - практика.

Покер – це швидко

Вам знадобиться всього кілька секунд для того, щоб зірвати джекпот в спеціальних турнірах WindFall. Також ви можете зіграти в швидкий покер за буст- столами, за якими кожну роздачу у вас будуть нові суперники. Якщо ви не любите сидіти за столом покеру годинами в турнірі з великою кількістю учасником - це саме те, що вам потрібно.

Покер – це великі перемоги

Всі люди люблять перемагати, а ті, хто виграють на ПокерМатч ще й отримують за це відмінні гроші. Станьте чемпіоном флагманського турніру і заберіть шестизначні призові або виграйте акційний лідерборд і станьте кращим серед кращих. Підготуйте місце для своїх покерних трофеїв, адже вони обов'язково будуть!

Покер – це твій спорт!

Так, ви не помилилися, покер - це саме ваш спорт! Обов'язково спробуйте свої сили в покері і радимо почати саме на ПокерМатч. Реєструйтеся і відразу отримуйте приємні бонуси, які зроблять вас ближче до великих перемог!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.