PokerMatch запустили оновлену версію свого сайту


На PokerMatch не перестають дивувати черговими оновленнями, які суттєво полегшують життя покеристам.

На цей раз команда топового українського покер-руму взялася за оновлення свого офіційного сайту. З 6 листопада клієнтам покер-руму була представлена ​​нова версія сайту ПокерМатч.

За словами самих розробників, вони намагалися поєднати в новій версії сайту красу, швидкість і зручність. Завдяки оновленням істотно полегшилася навігація по сайту і був оптимізований процес пошуку необхідної інформації.

Читати також: Виграйте до 10 000₴ в акції "Козирна карта" від PokerMatch

Змінився перш за все дизайн і інтерфейс сайту, який став ще більш мінімалістичним. Змінилася навігація по сайту і швидкість перемикання вкладок і переходу сторінок.

З'явився розділ "Додатки", в якому зібрані всі версії ігрового клієнта ПокерМатч, на всі доступні платформи (Android, IOS, ПК). Там же ви можете знайти відповіді на свої питання про роботу додатків.

Окрім цього, з'явилася можливість швидкої реєстрації для нових користувачів, а також був полегшений процес верифікації акаунту. Інформацію про перекази між гравцями, верифікацію, депозити та виведення коштів ви зможете тепер легко знайти в розділі "Платежі".

Дизайн розділу "Казино" також був оновлений аналогічним чином, що дуже полегшило пошук необхідних ігор. Загалом, дизайн та інтерфейс виправдовує свою мінімалістичність швидкістю і зручністю. Таким чином, на PokerMatch стало набагато легше проводити фінансові операції, пошук інформації і грати в браузерну версію.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий