PokerMatch запустив нову акцію для дівчат-покеристок

Міс PokerMatch

Нещодавно ми писали про те, що команда українського покер-руму PokerMatch випустила фільм, в якому показала як проходив відбір в національну збірну України зі спортивного покеру серед дівчат-покеристок.

Проте, представники топової української покерної кімнати продовжують активно працювати над залученням все більшої кількості жінок-покеристок.

З 25 травня по 7 червня на ПокерМатч проходить акція Міс PokerMatch-2020. Як ви вже здогадалися з назви, дана акція проходить для дівчат-покеристок.

Кожна з учасниць акції Міс PokerMatch-2020 має шанс отримати за участь в конкурсі великий грошовий приз і дорогоцінну діадему. Призові в рамках акції розподілені наступним чином:

  • Перше місце (Міс ПокерМатч 2020) – срібна діадема з позолотою, інкрустаціями гранату, цирконом і камінням Сваровські, а також грошовий приз 25 000 гривень.
  • Друге місце (Перша віце-міс ПокерМатч 2020) – грошовий приз у розмірі 15 000 гривень.
  • Третє місце (Друга віце-міс ПокерМатч 2020) – грошовий приз у розмірі 7 500 гривень.


Читати також: Травневий мільйон: рейк-гонка з призовим фондом 1 000 000₴

Як взяти участь?

Для участі в конкурсі, необхідно спочатку заповнити анкету на сайті ПокерМатч і прикріпити до нього свою фотографію. У самій анкеті дуже важливо уважно заповнити всі поля і якомога більше розповісти про себе. Від того, як ви зумієте себе подати може залежати результат в даному конкурсі.

Потім, вам необхідно набрати мінімум 100 балів, виконуючи такі місії:

Завдання Бали
Зіграти в п'яти Windfall-турнірах (всі 3-макс турніри крім Kamikaze)5
Стати призером будь-якого МТТ-турніру вартістю від 25 гривень30
Вибити 3-х суперників в баунті-турнірі за 25 гривень і вище30
Зіграти 150 роздач з рейком за кеш-столами БЛ Холдему або Омахи з лімітами 0,25/0,50 гривень або за будь-якими столами Китайського покеру25
Зібрати сет з дам за кеш-столами Холдема на лімітах від 0,25/0,50 гривень і вище10
Відіграти 100 роздач за кеш-столами БЛ Холдему з лімітами від 0,25/0,50 гривень20
Відіграти 50 роздач за кеш-столами Омахи з лімітами від 0,25/0,50 гривень15
Зіграти 25 роздач за столами Китайського покеру на будь-яких лімітах15

При накопиченні 100 балів ви отримаєте квиток в спеціальний 6-макс турнір з БЛ Холдему. Перші 7 призерів даного турніру і стануть фіналістками конкурсу Міс ПокерМатч 2020.

Зверніть увагу, кожну з цих місій ви зможете виконати лише 1 раз. Якщо ж ви зумієте набрати 150 балів, то отримаєте надбавку до стартового стеку у фріролі (15 000 фішок замість 10 000).

Дату проведення  фріролу ви зможете дізнатися через сторінки ПокерМатч в соціальних мережах.

Семеро фіналісток турніру проведуть спільні стріми зі стрімерами команди PokerMatch: Степаном Solianyk, Андрієм Djonidze, а також Ігорем Netigor. Окрім стрімів, учасниці також повинні записати свої відеовізитки.

По завершенню стрімів всі охочі глядачі зможуть виставити оцінки в анкеті кожної з учасниць конкурсу. По завершенню виставлення всіх оцінок, троє фіналісток, які набрали найбільшу кількість балів, отримають свої заповітні призи.
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий