PokerMatch завершив співпрацю з Альоною "Alohahaloha" Мироненко

Альона Мироненко 2021

31 травня у амбасадора PokerMatch Альони "Alohahaloha" Мироненко завершився контракт. Український покер-рум завершив свою співпрацю з покеристкою і оголосили про це на своєму офіційному сайті.

Яскраві стріми Олени збирали велику кількість глядачів за екранами моніторів. Натомість вони отримували позитивні емоції, посмішки і слушні покерні поради від "alohahaloha".

За час своєї роботи з ПокерМатч, Олена перемагала і ставала призеркою великих онлайн і офлайн-серій в Україні і за кордоном. Також дівчина дійшла до фіналу відбору до Національної збірної України зі спортивного покеру і постійно працювала над своєю грою.

Читати також: На PokerMatch розіграний фінальний Cash Drop

PokerMatch відзначили, що Олена відмінно впоралася зі своєю місією амбасадора і завдяки їй з'явилося багато нових покеристів в покер-румі, а покер в Україні ще більше популяризувався.

Вашій увазі ролик від PokerMatch:


Прощальний фрірол з гарантією 100 000 гривень

31 травня у вас є можливість зустрітися з Альоною під час її прощального стріму на каналі ПокерМатч на Твічу. Ефір стартує о 20:00, приєднуйтесь!

Всіх глядачів стріму чекає спеціальний фріролл [100k] Alohahaloha Last Freerol з гарантією 100 000 гривень. Для того, щоб зіграти в ньому, потрібно просто ввести пароль, який Альона оголосить на Стрім. Також цей пароль буде в розкладі фріролів на сайті Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.