PokerMatch збільшили щомісячний ліміт на зняття коштів

PokerMatch

В українському покер-румі PokerMatch частенько відбуваються оновлення і зміни. C 26 травня на PokerMatch відбулися невеликі зміни в роботі ігрового клієнта.

Команда покер-руму продовжила активну роботу над оновленнями і залученням все більшої поля гравців.

Читати також: PokerMatch знову продовжили контракт з Ольгою Ермольчевою

C 1 червня на ПокерМатч змінюється щомісячний і щотижневий ліміт на зняття коштів. Тепер всі гравці можуть знімати до 25 000$ на місяць, а за один тиждень ви можете зняти до 10 000$.

Звісно, що  ліміт на зняття коштів поширюється і на іншу валюту в цьому ж грошовому еквіваленті. Швидше за все, це оновлення команда покер-руму хоче залучити якомога більше любителів високих лімітів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.