PokerMatch знову продовжили контракт з Ольгою Ермольчевою

 Ольга Ермольчева

В середині червня 2018 року українська покеристка Ольга Ермольчева приєдналася до команди ПокерМатч і з тих пір вона активно просуває живий і онлайн-покер в Україні.

Вона також увійшла до складу збірної України зі спортивного покеру в березні минулого року і зуміла стати кращим гравцем Кубка Націй 2019. Ви можете почитати у нас на сайті інтерв'ю з Олею, яке ми взяли у неї після перемоги збірної України на Кубку Націй 2019.

З огляду на її досягнення, майже рік тому представники ПокерМатч вирішили продовжити контракт з Ольгою Ермольчевою ще на рік.

Потім, потім вона допомагала проводити відбір до збірної України зі спортивного покеру для Кубка Націй 2020 року, в якому брали участь лише дівчата-покеристки.

Читати також: PokerMatch завершили співпрацю з амбасадором Олексієм Дурнєвим

Ермольчева продовжує вражати своїми результатами, через що PokerMatch знову вирішили продовжити контракт з українською покеристкою.

На честь продовження співпраці, представники покер-руму виклали невелике відео, в якому відзначили всі заслуги Ермольчевою:


Сама Оля заявила, що співпраця з найбільшим українським покер-румом круто змінило її життя в кращу сторону і що їй дуже приємно просувати покер в Україні разом з командою ПокерМатч.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий