Покерна мережа iPoker планує вийти на ринок США та Канади

Штати, в яких легалізован онлайн-покер

Покерний ринок Північної Америки все більше і більше приваблює великі покерні мережі. У 2023 році перші рішучі кроки до повернення у цей регіон зробили в PokerStars, а тепер стало відом про плани іншої великої мережі щодо цього регіону. 

За повідомленнями ЗМІ мережа iPoker планує у наступному році вийти на ринок Північної Америки. Крім США на порядку денному також Онтаріо (ця провінція Канади має власні закони щодо легалізації онлайн-покеру). Щодо США, то наразі онлайн-покер регулюється у восьми штатах. Однак грають зараз лише у чотирьох з них. В даний час у Делавері немає провайдера з моменту відходу 888poker, а в Коннектикуті та Род-Айленді ще не було провайдера. У Західній Вірджинії також поки що немає азартних ігор, хоча минулого року цей штат приєднався до Угоди про інтернет-ігри між штатами. 

Очікується, що iPoker може вийти на один з цих незайнятих ринків. Також у перспективі до легалізації онлайн-покеру долучяться Іллінойсі, Індіані та Меріленді. В Нью-Йорку подібний закон вже пропонувався, але поки що його не схвалили.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Американців б на покербет....

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.