Покерна серія Aussie Millions 2021 не відбудеться

Aussie Millions 2021

Перша покерна серія, яка повинна була пройти в 2021-му року не відбудеться. Організатори Aussie Millions 2021 повідомили про перенесення покерного фестивалю на невизначений термін. Виною всьому пандемія Covid-19 через яку щодня в світі захворює більш 500 000 людей.

У своєму офіційному повідомленні організатори повідомляють, що серію перенесли, так що у гравців є надія все-таки зіграти на ній, але невідомо в якому місяці:

«У зв'язку з епідемією казино Crown Melbourne повідомляє, що всі найближчі події, в тому числі і Aussie Milllions відкладені і переносяться на невизначений термін. Здоров'я працівників закладу та гостей стоїть на першому місці і є пріоритетом. Ми будемо продовжувати відслідковувати ситуацію і тісно співпрацювати з органами охорони здоров'я для визначення можливості провести серію»

Схожа ситуація зараз відбувається практично з усіма великими живими серіями. Але їх організатори переносять фестивалі в онлайн, чого не можуть зробити австралійці. Справа в тому, що в Австралії онлайн-покер заборонений, тому серія може пройти лише в живому форматі.

Aussie Millions є однією з найбільших покерних серій в світі. Про неї можна більше дізнатися, подивившись відеоролик з Youtube-каналу Cardmates:Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.