Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Покерна серія Aussie Millions 2021 не відбудеться

Aussie Millions 2021

Перша покерна серія, яка повинна була пройти в 2021-му року не відбудеться. Організатори Aussie Millions 2021 повідомили про перенесення покерного фестивалю на невизначений термін. Виною всьому пандемія Covid-19 через яку щодня в світі захворює більш 500 000 людей.

У своєму офіційному повідомленні організатори повідомляють, що серію перенесли, так що у гравців є надія все-таки зіграти на ній, але невідомо в якому місяці:

«У зв'язку з епідемією казино Crown Melbourne повідомляє, що всі найближчі події, в тому числі і Aussie Milllions відкладені і переносяться на невизначений термін. Здоров'я працівників закладу та гостей стоїть на першому місці і є пріоритетом. Ми будемо продовжувати відслідковувати ситуацію і тісно співпрацювати з органами охорони здоров'я для визначення можливості провести серію»

Схожа ситуація зараз відбувається практично з усіма великими живими серіями. Але їх організатори переносять фестивалі в онлайн, чого не можуть зробити австралійці. Справа в тому, що в Австралії онлайн-покер заборонений, тому серія може пройти лише в живому форматі.

Aussie Millions є однією з найбільших покерних серій в світі. Про неї можна більше дізнатися, подивившись відеоролик з Youtube-каналу Cardmates:Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.