Покерне шоу The Big Game повертається. Новий сезон стартує вже у травні

Покерне шоу The Big Game

В PokerStars оголосили про повернення шоу The Big Game. Вперше прихильники покеру побачили це шоу у 2010 та 2011 роках, коли вийшли перші два сезони. Тоді The Big Game стало одною з найулюбленіших покерних програм. 

За своїм форматом The Big Game це кеш-гра, в який беруть участь покерні зірки, до яких додають одного гравця-любителя, який отримує шанс позмагатися з профі. Цей гравець може забрати додому будь-який прибуток, який він отримає наприкінці шоу. Завдяки цьому формату однією із головних зірок оригінальних сезонів стала Надя Магнус.

Що стосується повернення The Big Game у 2024 році, то в PokerStars вже анонсували сезон з 10 епізодів, який стартує 11 травня, а як мінімум перші епізоди будуть доступні на офіційному каналі бренду на YouTube. Як стало відомо роботу над шоу розпочали, ще у листопаді минулого року, а учасниками стануть такі зірки як Філ Хельмут, Лекс Вельдхус, Дженніфер Тіллі, Алан Кітінг, Арден Чо, Сем Графтон, Майкла Іен Бенкс, Марія Хо та Філ Лаак.

А першими аматорами стануть Ніккі Лімо та Лілі Ньюхаус, які були обрані суддівською колегією, що складалася з Джо Степлтона, Джеймса Хартігана та Надії Магнус.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Чекаю!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.