Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Покерні мандрівники: Мирослав Кліс потрапив до зони ITM у 49-ти країнах світу

Мирослав Кліс очолив список найактивніших покерних мандрівників

​Покер дарує чудову можливість подорожувати світом та заводити нових друзів. Деякі гравці так захоплюються поїздками на різноманітні офлайн-серії, що навіть встановлюють нові рекорди.

Серед таких рекордсменів – польський регуляр Мирослав Кліс, який нещодавно очолив список найактивніших покерних мандрівників.

На популярному ресурсі HendonMob є окремий рейтинг для шанувальників подорожей. Він враховує кількість країн, у яких гравці потрапили до ITM – на цей час список очолює Кліс, за плечима якого 49 різних прапорів.

Мирослав Кліс потрапив до зони ITM у 49-ти країнах світу

Свій 49-й прапор поляк заробив, потрапивши до призової зони Головної події Novibet Poker Summer Festival у Греції (+978€ призових). Що стосується загального профіту Мирослава – на HendonMob він складає 298 343$.​

За словами мандрівника, до цього він вже намагався оформити ITM у Греції та Португалії, але нічого не вийшло. Після того, як покерист оформив свій 48-й прапор у В'єтнамі (на серії WPT Prime), Греція нарешті йому «підкорилася».

Цікаво знати
Цікаво знати

Свій перший виграш за межами Польщі найуспішніший «мисливець за прапорами» оформив у 2007-му році у Литві. Мабуть, йому це дуже сподобалося – з того часу він встиг потрапити до призової зони у таких країнах, як Мексика, Іспанія, Філіппіни, Макао, Хорватія, США, Данія, Шотландія та Македонія.

Що стосується українців у рейтингу мандрівників на HendonMob – частіше за всіх потрапляв до ITM у різних країнах світу Ігор Ярошевський, який у травні успішно виступив на серії Triton Cyprus. Покерист знаходиться на 153-му місці у списку, маючи 16 прапорів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.