Покерний стрім Неймара зібрав 30 000 глядачів

Неймар 2021

У грудня 2020 стало відомо про те, що футболіст Неймар підписав новий контракт з покер-румом PokerStars. Цього року Неймар буде активно просувати покеру кімнату червоно-пікових, але через те, що живих подій зараз немає - доводиться робити це в онлайні.

Весь грудень на Старз проходили фріроли, за допомогою яких можна було виграти пристойні суми грошей. Їх плюс був у тому, що можна було пройти відбір в дорогий турнір всього за кілька кроків, починаючи з безкоштовного сателіта.

Читати також: SCOOP 2020: Оле Шеміон перемагає, Неймар в призи не потрапляє

Неймар - головна зірка футбольного клубу ПСЖ і гравець основного складу. Незважаючи на велику кількість тренувань і матчів, амбасадор ПокерСтарс знаходить час стрім свою гру по кілька годин на Твічу.

Наприклад, останній стрім Неймара зібрав цілих 30 000 глядачів, а це досить багато, як для покерних стрімів.

На стрімі Неймар в невимушеній обстановці зіграв зі своїми фанатами турнір, який проходив на PokerStars. На цьому покер закінчився і футболіст віртуально перемістився в гру CS:GO, продовжуючи вести стрім.

В цілому нічого незвичайного на стрімі не відбулося, але фанатам футболіста було цікаво спостерігати за грою свого кумира. З огляду на свою популярність, в майбутньому Неймар планує продовжувати стрімими на Твічу і, можливо, наступного разу це буде хайролерський івент на Старзах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.