Покерний стрімер виграв браслет WSOP в прямому ефірі

Етан “RampageP” Яу 2020

У неділю ввечері на GGпокерок проходив 26-й за розкладом браслетний івент WSOP Online 2020. У фіналі з бай-іном 500$ зіграли 1 677 осіб, які в цілому зробили 825 ре-ентрі. Після цього в івенті сформувався призовий фонду 1 125 900$.

Після 12-ти годин гри перемога дісталася 22-річному Етану Яу. За свій тріумф Етан отримав золотий браслет і приз за перше місце 165 000$. Чим відомий Яу серед покерної громадськості?

Перш за все Яу відомий завдяки своїм покерним стрімам. На його Youtubе-канал підписані 20 000 чоловік і більшість з них спостерігало в прямому ефірі за тим, як їх кумир боровся за перемогу в фіналі браслетного івенту.

Сам Етан називає себе мінусовим гравцем, так як грає yf мікролімітах в кеш-іграх. Після його виграшу в цьому турнірі 165 000$ мінусовим назвати його складно, адже навряд чи Яу н

мікролімітах міг програти більше цієї суми.

Читати також: Пет Лайонс: з чорного списку в чемпіони WSOP

Після перемоги перше, що зробив Етан – це продовжив оренду своїх апартаментів в Нью-Джерсі на ще один день. Він також знаходиться в роздумах як повідомити про перемогу своєї матері, так як вона не в курсі його пригоди, результатом якого став золотий браслет і виграш кількох сотень тисяч доларів.

Але давайте повернемося до подій минулого турніру. У ньому брало участь багато іменитих гравців і серед них хочеться відзначити 7-й прохід в ITM Даніеля Негреану. Незважаючи на те, що як для нього результат досить скромний: 92-е місце і 1 500$ призових.

Етан домігся результату значно кращеого. У фінальному хедз-апі проти нього зіграв Брайан Патрік і хедз-ап почався з двократною перевагою в стеці Патріка. Далі ситуація в корені змінилася і Етан вийшов вперед, а в фіналі і зовсім виграв.

Володар золотого браслету визначився шляхом монетки. Брайан пішов в олл-ін з А-8 на префлопі, на що Етан зробив кол з кишеньковою парою четвірок. Четвірки встояли і принесли перемогу для Яу.

Результати турніру WSOP Event #26: $500 Grand Finale

  1. Етан "RampageP" Яу – 165 000$
  2. Брайан "LakersGTD" Патрік – 102 000$
  3. Міхамед "Tmomoney" Муфти – 75 000$
  4. Блейк "shampainpopn" Виттингтон – 55 000$
  5. Девід "reallytight" Кім – 41 000$
  6. Джейсон "TATTOOMONEY" Скотт – 31 000$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.