Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Покерний стрімер зірвав два бед-біт джекпоти на GG покерок за 24 години


Практично у всіх покер-румах є бед-біт джекпоти, де гравці за образливий кулер можуть отримати набагато більші призові, ніж розігрувалося в самій роздачі.

Один зі стрімерів покеру "phil_sn", який веде трансляції своєї кеш-ігри в топовому покер-румі GGпокерок став тим самим щасливчиком.

На додаток, покерному стрімеру пощастило взяти участь не в одному, а одразу у двох бед-біт джекпотах і це лише за 24 години.

Читати також: GGпокерок спростили правила Bad Beat Jackpot

У першому бед-біт джекпоті покерист вийшов переможцем. У його опонента було каре трійок, але він переїхав свого суперника за допомогою каре сімок:


Як бачите, його опонент отримав солідну виплату в 35 370$, а він сам заробив 11 010$. Буквально протягом доби він знову взяв участь у бед-біт джекпоті:


Цього разу стрімер програв роздачу з каре дев'яток проти каре дам і отримав велику виплату в 35 130$, а його опонент отримав 11 100$. Крім того, що в першому джекпоті, що в другому інші гравці за столом отримали по 2 800$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.