Покерний влогер виграв браслет WSOP на автомобільній стоянці

Райан Депауло 2020

Райан "joeyisamush" Депауло – популярна особистість серед любителів покеру в інтернеті. Хлопець зі своєрідним прізвиськом "degenerate gambler" викладає покерні відеоблоги, в яких підпісники стежать за його життям.

Минулого літа Райан голосно заявив про себе на WSOP в турнірі Colossus з бай-іном 400$. В івенті, який славиться своєю кілополяною, Райан зумів посісти третє місце, за що отримав 208 000$. Така сума призових досі залишається рекордною в його кар'єрі.

Днями всупереч всім критикам, які сумніваються в силі гри Райана, хлопець виграв золотий браслет на WSOP 2020 Online. Тріумф влогера трапився в турнірі Big 500, який зібрав 2 427 входів і призовий фонд 1 092 150$.

Читати також: Негреану тільтує через дісконнекти під час WSOP 2020 Online

Свою перемогу Райан оформив за традицією в неоднозначному стилі. Депауло грав за фінальним столом Світової серії покеру прямо в салоні автомобіля на стоянці продуктового магазину:

Твіт 2020

Переклад: Ось так виглядає фінальний стіл WSOP в 2020-му році.

Свою гру за фінальним столом Райан почав в якості чіплідера. Цього разу за столом не було іменитих покеристів, але було достатньо міцних регулярів. Мабуть, найсильнішим з них був Джек Солтер, який і став суперником Депауло в хедз-апі.

Джек за всю свою кар'єру виграв в живому покері близько 8 500 000$. В його активі фінали таких великих покерних подій, як EPT, WSOP і Aussie Millions. Тому досвіду у нього було хоч відбавляй, чого не скажеш про Райана.

У фіналі браслетного івенту WSOP Big 500 не обійшлося і без везіння для Депауло. У якийсь момент виникло відчуття, що йому вже не під силу відігратися: настільки перевершував його в стеці суперник.

Проте, в потрібний момент Райан подвоївся і почав відіграватися. В останній роздачі івенту Райан виграв виставляння з кишеньковими дамами проти А-J Джека. Перемога принесла Райану бажаний золотий браслет і великі призові 159 000$.

Для тих, хто хоче подивитися як розвивалися події в турнірі, є відеозапис івенту Big 500:

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.