PokerStars озвучили цифру результатів боротьби з нечесними гравцями

ПокерСтарс

PokerStars також як і інші покер-руми виступає за чесну гру і веде боротьбу з нечесними гравцями в своєму покер-румі. У висвітленні цього є невеликі відмінності: ПатіПокер щомісяця публікує результати в цифрах, а ПокерСтарс дали відповідь цілком за 2019 рік.

Результати звіту за 2019

Офіційний представник Старзів опублікував звіт про боротьбу з нечесною грою в останньому кварталі 2019 року. Згідно зі звітом близько 3 000 акаунтів були забанені назавжди в отанньому кварталі минулого року.

За весь минулий рік гравцям повернули 1 870 000$, які до цього шахраї виграли у них нечесним шляхом. Також згідно зі звітом слідує, що з жовтня по грудень в покер-румі зіграли 2 000 000 гравців і 2 792 з них грали нечесно. Всі ці акаунти заблокували назавжди, а гроші конфіскували і повернули потерпілим.

Читати також: 6 знаменитих покеристів, яких забанили на PokerStars

Служба безпеки також дякує гравцям за активне сприяння у виявленні нечесних акаунтів. Понад 600 випадків тімплея було виявлено завдяки скаргам гравців, а ось в порушення користувальницьких угод гравцям складніше допомагати. 96% порушень виявила саме служба безпеки ПокерСтарс.

«За безпекою на сайті стежать близько 50-ти програмістів, аналітиків, і колишніх покеристів. Ми не можемо розкрити всі деталі і методи своєї боротьби, але будемо і далі публікувати звіти проведеної роботи, для того щоб гравці зрозуміли, що на ПокерСтарс грати безпечно»

Було отримано 428 скарг від гравців в підозрі ботоводства, але лише 15 рахунків закрили після перевірки, з інших звинувачення зняли. Також були забанені 90 ботів після перевірок сотень рахунків.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий