PokerStars тестують гру з веб-камерами

PokerStars 2022

Незабаром на PokerStars може з'явитися нововведення: веб-камери за столами. На даний момент функцію тестують у розділі Home Games.

Старзи приєдналися до зростаючої тенденції інтеграції веб камер за столами покеру, прагнучи максимально точно відтворити досвід живої домашньої гри, дозволяючи гравцям бачити один одного під час гри.

Нова функція відеочату є частиною нової оновленої платформи Home Games, яка зараз доступна в бета-версії на PokerStars.es.

Читати також: Росіянин став раннер-апом The Big 20 Finale на PokerStars

Нова функція поки що не доступна на основній платформі Старзів, але очікується на початку 2022 року:

«Прислухаючись до відгуків гравців, ми працювали над інноваціями та покращенням наших домашніх ігор, щоб дати нашій спільноті більш пов'язаний, збагачений та захоплюючий досвід. Нова пропозиція зараз проходить бета-тестування у нашому веб-лобі. Відгуки гравців формуватимуть ключову частину його розвитку» - повідомив представник ПокерСтарс.

ПокерСтарс 2021

Як вам таке можливе нововведення? Діліться своєю думкою у коментарях.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.