Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerStars знизили бай-ін в Women's Sunday з 55$ до 22$

Women's Sunday за 22$

PokerStars в два рази знизили бай-ін в Women's Sunday: тепер він складає не 55$, а 22$. Покерісткі зможуть грати в цьому турнірі дешевше і боротися за гарантований призовий фонд 2 000$.

У призовий фонд турніру 16 травня додали додаткові призи у вигляді квитків на загальну суму 640$. Переможниця івенту отримає квиток за 530$, а покерісткі, які займуть друге та третє місце - квитки за 55$. За допомогою цих квитків можна зіграти на SCOOP AfterParty.

Читати також: Саймон "C. Darwin2" Меттсон виграв Sunday Million на PokerStars

Старзи вже не перший раз проводять головний жіночий турнір неділі з демократичним бай-іном. З такою платою за участь подія стала більш популярно. Про це говорить представник ПокерСтарс Ребекка Макадам:

«Після проведення Women's Sunday за 22$, ми помітили позитивну динаміку. Гравці давали позитивний фідбек, подія стала популярнішою і ми вирішили залишити бай-ін 22$»

Нагадаємо, що в цьому турнірі можна зіграти ще дешевше, якщо вам вдасться пройти відбір з сателітів. Мінімальний бай-ін в відбіркові турніри становить 22 цента, так що у всіх покерісток є шанс зіграти в Women's Sunday за чверть долара.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.