Покерна мережа GG Network отримала мальтійську B2B ліцензію


Популярна азіатська покеру мережу GG Network (Natural8, GGпокерок, GG Poker) продовжує активно працювати над своїм розширенням і залученням все більшої кількості гравців. Нещодавно у всіх покер-румах цієї мережі була анонсована серія Multi MILLION$, в рамках якої відбудеться 26 івентів з мільйонними гарантіями.

Велика азіатська мережа продовжила свою роботу над розширенням і вже 4 червня представники GG Network заявили про те, що даній покерной мережі вдалося отримати B2B ліцензію 3 класу від Malta Gaming Authority.

Ліцензія B2B – це міжнародний нормативний документ, який дозволяє гемблінговим операторам організовувати азартні ігри і стягувати комісію за їх проведення.

В даному випадку ліцензія 3 класу від Malta Gaming Authority дозволяє гемблінговому оператору (GG Network) активніше просувати і рекламувати свій продукт і послуги.

Престижність мальтійської ліцензії полягає в тому, що для її отримання необхідно пройти ретельну перевірку всіх реєстраційних документів, технічної документації, політики і умов користування, а також перевірка ігрових і функціональних процесів ігрової платформи на всіх рівнях.

Також через рік роботи з такою ліцензією, оператор азартних ігор проходить спеціальну перевірку і аудит, який вирішує чи може даний оператор надалі займатися гемблінговою діяльністю.

Ліцензія від MGA дозволяє мережі GG Network активніше нарощувати трафік в своїх покер-румах, завдяки ширшому масштабу рекламної кампанії. Уже зараз дана покерна мережа вибилася в трійку світових лідерів по трафіку серед покер-румів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.