Поліціянта з Гонконгу звинуватили в організації підпільного покер-руму


Китай (за винятком адміністративного регіону Макао) славиться своїми суворими законами стосовно нелегальних азартних ігор.

Спеціальний адміністративний район Китаю Гонконг також не є винятком. В середині квітня поліція Гонконгу заарештувала 28-річного офіцера місцевої поліції.

Поліціянт був арештований в ході рейду на незаконний гральний заклад, який знаходився в промисловому будівлі одного з округів Гонконгу – Квун Тонг.

Читати також: У Токіо влаштували облаву на підпільний покерний клуб за зв'язки з Якудза

Під час рейду також заарештували двох чоловіків у віці 23 і 29 років, які ймовірно є його спільниками. Ще п'ятьом були пред'явлені звинувачення за підозрою в тому, що вони працювали в даному закладі дилерами.

За попередніми даними, в підпільному покер-румі грали люди віком від 18 до 50 років. В основному це були студенти, безробітні, а також державні службовці. В цілому під підозрою в участі в нелегальних іграх знаходяться 57 осіб.

За організацію незаконного гемблінгової діяльності офіцерові поліції і його спільникам загрожує 7 років позбавлення волі та величезний штраф в 640 000$. Також повідомляється, що в момент затримання поліціянт вже перебував під підозрою в незаконній діяльності.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.