Полк може зіграти хедз-ап на мільйон із Матусовим, але поки що розігріється на дуелі з Ітаном Яу

Даг Полк любить грати хедз-ап дуелі

Даг Полк є відомим любителем кидання викликів та ігри в хедз-ап дуелях. А також він дуже любить привертати до себе увагу. Ці два фактори призвели до перепалки між Полком та Майком Матусовим в соціальних мережах, яка в теорії може призвести до дуже цікавої та гучної дуелі. Розбираємось, що сталося.

👉Почалося все з того, що Матусов захотів стати тренером. «Як думаєте, час мені відкрити покерну школу і вчити людей грати турніри з омахи хай-лоу та стада хай-лоу? Чи взагалі мікс-ігор?», — написав він. 

«Алло, це поліція? Я хочу повідомити про злочин», - підколов Майка Полк. 

«Ну, давай пограємо в ці твої хедз-ап ігри, якщо ти розумний такий? На будь-які гроші», — розлютився Матусов. 

На цьому етапі половина покерного твітеру вже запасалася поп-корном. І не даремно. Адже Полк ожразу зачипився за таку можливість.

🤠«Погнали 1 000$/2 000$. Із задоволенням проведу цей хедз-ап у клубі The Lodge» - написав Полк.

«Давай, тільки без стриму та відкритих карт. Не хочу, щоб ти потім аналізував мою гру. Ну чи зі стримом, але без показу карт», — запропонував Матусов. 

«Стривай, ти щойно збирався покерну школу відкривати, а тепер карти не хочеш світити? Покажи клас на стримі, одразу клієнти попруть», — підбадьорив опонента Полк.

🤬 У відповідь Матусов розізлився та почав лаятись. 

«Коли я тобі дупу надеру, всі і так захочуть у мене вчитися! Плювати я хотів на кліки та перегляди на ютубі. У мене поки що немає стільки бабла, скільки у тебе, але коли я в тебе мільйон виграю, стану ближче до мети! Я граю в покер не щоб піськами мірятися - я граю, коли знаю, що в мене перевага». 

«Окей, стримо без відкритих карт, як скажеш. Переводь 500 000$ та вибирай дату. Я в ці ігри не грав майже, але це не має значення, я все одно тебе рознесу» - відповів Полк. 

☝️На диво багато хто в покерному ком'юніті фаворитом у цьому матчі вважає Матусова.

«Даг, ти ж знаєш, що в лімітних іграх олл-ін поставити не можна?», — пожартував Джош Ар'є. 

Але в те, що Майк справді прилетить грати, мало хто вірить. Шон Діб вже навіть запропонував зайняти його місце: «Даг, а коли Майк зіллється, пограєш зі мною?». Не відмовився Полк і цього разу: «Давай. Половина роздач у холдем, половина - у будь-яку гру на твій вибір. Можеш хоч сам правила вигадати». Шон поки що не погодився.

А ось хто погодився так це Ітан «Rampage» Яу. Який що правда відгукнувся на цю суперечку, а ще на весняний виклик Полка, у якому той запропонував зіграти в хедз-ап грі проти будь-кого за умови сплати бій-іну у 100 000$. І ось один з найпопулярніших покерних ютуберів погодився на таку гру. Їхня зустріч відбудеться 12 жовтня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Aimatir Фанат
Фанат

Це не рівень Маска та Цукерберга, але і так піде.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.