Полк відмовився від хедз-ап батлу з Перкінсом

Дуглас Полк 2021

Минулого тижня завершився хедз-ап батл Полка з Негреану, в якому Даніель зазнав нищівної поразки. Негреану виявився не єдиним, хто програв у цій дуелі, адже є ще Біл Перкінс, який поставив на його перемогу 1 500 000$.

Після закінчення батлу, Перкінс запропонував Полку битися з ним в хедз-ап челенджі. При цьому Біл тверезо оцінює силу своєї гри і запропонував хедз-ап на лімітах 200$/400$, але з форою 13bb/100. Таким чином, за кожні 200 роздач Дуглас платив би Перкінсу по 10 400$.

Читати також: Білл Перкінс пожертвував 122 000$ в свій день народження

Таку велику фору Біл пояснив великим бажанням грати зі слабким рівнем гри:

«Якщо у Полка проти Негреану був вінрейт 12ББ / 100, то я прошу фору 13ББ / 100. По-перше, в хедз-апі я дуже слабкий, по-друге - дуже мало працюю над грою і розуміння покеру у мене знаходиться на низькому рівні. Але я помешен на екшені і готовий кинути цей виклик!»

Дуглас Полк не погодився на умови Перкінса і відповів, що на даний момент його не цікавить гра навіть на рівних умовах. Але вже на наступний день Перкінс знайшов іншого бажаючого з ним битися: хайролера з Лас-Вегасу Лендона Тайсі.

Лендон погодився зіграти проти Перкінса 20 000 роздач на лімітах 200$/400$ з форою 9ВБ/100. Поки що немає особливих деталей зустрічі, але суддею цієї зустрічі може стати Філ Гальфонд. Опонент Перкінса не надто популярна персона, тому можемо припустити, що глядачів у цього хедз-апу буде набагато менше, ніж з Негреану.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.