Полк зіграє проти Негреану у наступному раунді High Stakes Duel

Покерна спільнота полюбляє усілякі змагання між найпопулярнішими гравцями зі світовим іменем. ​Топові стрімінгові платформи частково задовольняють попит на змагання покеристів, організовуючи шоу, де проходять хайстейкс кеш-ігри між відомими покер-про.

Серед таких шоу варто виділити High Stakes Duel, яке за роки свого існування, зібрало безліч покерних шанувальників з усього світу. Наразі вже проходить четвертий сезон цього шоу. В крайній дуелі за одним столом грали легендарний Даніель Негреану і Ерік Перссон. Обидва покеристи заплатили по 50 000$ за шанс позмагатись між собою. У результаті Негреану вийшов переможцем та очікував запиту на реванш. Зазвичай, більшість покеристів. що програли перший раунд, дуже швидко просять реваншу, проте, цього разу, Перссон відмовився від свого законного права повторної дуелі.

Організатори шоу почали шукати заміну Перссону. Вже зараз стало відоме ім'я того, хто змагатиметься з Негреану і ним став популярний американський покерист і один із найкращих хедз-ап гравців – Дуглас Полк.

Якщо ви не знали!
Якщо ви не знали!

Найдовший переможний стрік на High Stakes Duel мав Філ Хельмут, який перемагав у дуелях сім разів поспіль. Вже на восьмий раз йому не вдалось виграти у Тома Двана, проте в наступному раунді Хельмут успішно взяв у нього реванш.

High Stakes Duel 4: Дуглас Полк проти Даніеля Негреану​

Декілька років тому Полк і Негреану вже змагались у хедз-ап битві, переможцем якої тоді вийшов саме Полк із профітом в 1 200 000$. Вже зараз у Негреану з'явився унікальний шанс зіграти проти свого старого суперника, з яким він неодноразово перетинався зі ігровими столами. 

Проте, цього разу все буде інакше, покеристи припинили свою багаторічну ворожнечу, а гратимуть вони у сидячому форматі. Через це напруга буде дещо нижчою у порівнянні з їх минулими дуелями. Тим не менш, спільноту очікує дійсно епічна гра, оскільки обидва покеристи дуже гарно почувають себе у хедз-апі. Проте, Полк заявив, що структура зростаючих блайндів у Duel High Stakes мінімізує його перевагу над Негреану, а тому йому буде складніше.

Наразі Полк і Негреану скинулись по 100 000$ і переможець забере все. Точна дата їх протистояння ще невідома, проте це точно відбудеться в серпні цього року.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.