Помер «король азартних ігор Макао» Стенлі Хо

Стенлі Хо

Як відомо, адміністративний регіон Макао в Китаї вже давно став азіатським Лас-Вегасом. Через пандемію коронавірусу гральний бізнес в цьому регіоні показав рекордне падіння прибутку.

Днями стало відомо про смерть бізнесмена з Гонконгу Стенлі Хо, якого по-праву називають батьком гемблінгової індустрії в Макао. 97-річний Стенлі Хо помер в лікарні. Причина смерті не вказана, проте за попередніми даними, у бізнесмена вже давно були великі проблеми зі здоров'ям.

Стенлі Хо був одним з найбагатших людей в Азії. Саме він зробив гральну індустрію в Макао такою, яка вона є зараз.

Мільярдер з Гонконгу починав з контрабанди предметів розкоші до материкового Китаю. Торгуючи з японцями під час Другої Світової війни, він (за його словами) роздавав продовольство, здобуте у японців, бідним верствам населення в Макао.

Згодом Стенлі заснував свою будівельну компанію, а вже в 60-і роки він вирішив зайнятися гральним бізнесом, отримав гемблінгову ліцензію від колоніальної влади і почав масово забудовувати Макао.

Читати також: У Макао зачиняють казино через епідемію коронавірусу

Навіть після зміни влади в цьому адміністративному регіоні, його вплив в Макао тільки посилювалося. Офіційні ЗМІ КНР навіть називали його "патріотичним бізнесменом", а сам Стенлі дуже сильно впливав на нову владу в Макао в кінці 90-х.

Крім такої великої кількості заслуг, ім'я цього мільярдера також пов'язують з відмиванням грошей, проституцією і співпрацею з організованими злочинними угрупованнями. Сам бізнесмен цього не заперечував і говорив, що інакше зробити гральний бізнес в Макао таким як він є зараз було неможливо.

У віці 97 років він покинув посаду гендиректора SJM Holdings і розподілив свої управлінські повноваження. Дане рішення він зробив у зв'язку з юридичними конфліктами, які виникли всередині його сім'ї.

Як відомо, у Стенлі Хо є 17 дітей від чотирьох дружин. Більшість його дітей займають керівні посади в його холдингу. Тепер, після смерті бізнесмена, найімовірніше почнеться війна всередині його сім'ї за вплив на один з найбільших гемблінгових холдингів у світі.

Сумарна вартість усіх активів Стенлі Хо оцінюється майже в 15 мільярдів доларів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.