Приватні фріроли з Яном Сімпсоном на Unibet Poker

Ян Сімпсон 2020

У листопаді на Unibet Poker для всіх гравців покер-руму доступна спеціальна сітка приватних безкоштовних турнірів. У них у вас є шанс пройти відбір в івент за 25 євро і зіграти в ньому проти Яна Сімпсона.

Ян Сімпсон – ірландський гравець з популярним покерним Твіч-каналом. Ян також є амбасадором Unibet Poker і переможцем Irish Open в 2013-му році.

В покер-румі на постійній основі проходять фріроли Simpson's Stream Freeroll €50. Для того, щоб зіграти в ньому, вам потрібно всього лише знати пароль, який оголошує Ян під час трансляції на своєму Твіч-каналі. Для вашої зручності пароль ви можете знайти в розділі паролі на фріроли на сайті Cardmates.

У цьому безкоштовному турнірі розігруються квитки в степ-сателіти до Simpson's Stream €25 TICKET ONLY FINAL, який відбудеться 20 листопада. У нього не можна вносити бай-ін напряму, можна лише виграти квиток у відбіркових фріролах.

Ян Сімпсон також буде проходити відбір у фінал і ви можете зустріти його за столом покеру під час фріролу. Не пропустіть свій шанс зіграти проти чемпіона Irish Poker Open.

Є три види турнірів, які проходять в рамках цього промо:

  • Simpson's Stream €50 Freeroll – пароль в нього можна дізнатися на Стрімі у Сімпсона або на нашому сайті. У призовому фонді турніру квитки номіналом 1 і 5 євро.
  • Simpson's Stream €100 Added – можна внести бай-ін напряму або використовувати виграні квиток номіналом 1 і 5 євро. У призовому фонді турніру квитки номіналом 25 євро.
  • Simpson's Stream €25 TICKET ONLY FINAL – прямий бай-ін внести не можна, потрапити в цей турнір можна тільки після того, як ви пройдете відбір.

Час початку безкоштовних фріроллов Simpson's Stream €50 Freeroll: 19:15, 20:15, 21:15 22:15.

Від фріролу до фінального турніру 29 листопада всього чотири кроки. Спочатку потрібно виграти квиток на сателіта за євро, далі квиток на сателіта за 5 євро. Призери сателіта за 5 євро, отримують квиток в фінальний день турніру за 25 євро, в якому гратиме Ян Сімпсон. Всім удачі!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.