Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Про норвезького покериста зняли документальний фільм

Тор Хансен 2021

2 роки тому пішов з життя один з найвідоміших норвезьких покеристів: Тор Хансен. Тор почав грати в покер ще в 80-і роки, а останній турнір зіграв в 2018 році. В активі Хансена 2 виграних браслета WSOP і безліч перемог в івентах по всьому світу.

За всю свою кар'єру покериста Хансен виграв 3 мільйони доларів і це тільки в живих турнірах, адже він також часто грав в дорогі кеш-ігри. Але на першому плані у Хансена стояли не виграні гроші, а хороші людські якості, які цінували всі, хто його знав.

У Тора виявили рак ще в 2012 році і лікарі сказали, що жити йому залишилося півроку. Але покерист не здався і почав важку боротьбу проти хвороби і прожив ще 8 років активного життя.

Читати також: Дойл Брансон в четвертий раз переміг рак

Кінематографісти з Норвегії вирішили зняти документальний фільм про легенду покеру і Хансен також брав участь в зйомках. У Тора виходило брати участь в турнірах між курсами лікування і режисери зняли багато матеріалу для фільму.

Головну роль виконала дружина Хансена - Марсела, яка завжди підтримувала свого чоловіка і була з ним до кінця. Фільм назвали "Посмішка", а його трейлер можна переглянути на Youtube:


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.