Проблеми з роботою Stars Rewards та їх рішення

Stars Rewards

Якщо у вас не відкривається Stars Rewards на PokerStars і виникли проблеми з роботою магазину в покер-румі – ця стаття стане вам у пригоді. Найбільш розповсюдженими проблемами, на які скаржаться користувачі Старзів – відсутність магазину в лобі покер-руму та проблеми при його запуску.

Як знайти магазин Stars Rewards в лобі PokerStars?

Лобі PokerStars

Спершу переконайтеся в тому, що у вас встановлена повна версія PokerStars.exe. Якщо це так, то вкладка Stars Rewards знаходиться на бічній панелі праворуч від лобі:

Натисніть на значок магазину і Stars Rewards відразу ж стане доступним для вас.

Магазин Stars Rewards приймає оплату тільки в Stars Coin

Для оплати покупок в магазині Stars Rewards підійдуть лише монети StarsCoin. На жаль, товари цього магазину не можна оплатити готівкою чи банківською карткою. StarsCoin можна заробити, відкривши подарунки в лобі PokerStars.

Після того, як ви заробили достатню кількість монет, можете витратити їх у магазині Stars Rewards. Якщо ж ви хочете придбати щось за реальні гроші, то вам потрібно відвідати магазин Stars.

Що робити, якщо магазин Stars Rewards не запускається чи не працює

Якщо на вашому моніторі з'являється поп-ап, в якому зазначено, що програму не знайдено – спробуйте один зі способів розв'язання цієї проблеми:

  1. Видалити клієнт PokerStars, завантажити й встановити його заново.
  2. Встановити інший браузер, щоб Stars Rewards відкривалося в ньому за замовчуванням.
  3. Перевірити якість інтернет-з'єднання (перезавантажити роутер, перевірити кабель інтернету).

Якщо у вас все одно не відкривається магазин Stars Rewards, надішліть листа в сапорт за адресою support@pokerstars.com з описом проблеми та лог-файлами.

FAQ
Які терміни доставки замовлень з магазину Stars Rewards?

Терміни доставки залежать від регіону. Якщо ви замовляєте з Великобританії, то посилка прийде до вас через 3-5 робочих днів. Європейцям доведеться зачекати від 7 до 10 днів, а до жителів інших країн замовлення буде надіслано протягом 15 днів.

Як функціонує магазин Stars Rewards на мобільному телефоні?

Деякі товари доступні лише у ПК версії,  в мобільній версії ви їх не знайдете. У додатку є також віртуальні товари, зокрема грошові нагороди.

Як подивитися історію замовлень?

Для того щоб переглянути всі раніше замовлені Вами товари, увійдіть до свого облікового запису Stars і виконайте наступні дії: Мій Stars – Магазин Stars Rewards – Історія замовлень.

Які терміни обробки замовлень в Stars Rewards?

Замовлення обробляються протягом 2-3 годин, так що у вас є час змінити дані замовлення в разі потреби.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий