Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Протягом двох років PartyPoker конфіскували у нечесних гравців 1 753 000$

PartyPoker

PartyPoker взяли за традицію щомісяця публікувати звіти статистики по боротьбі з нечесною грою. Всього за два роки звітів ми дізналися про 1 753 000$ конфіскованих у шахраїв грошей, які повернули чесним гравцям.

Статистика січень-квітень

Взимку статистика заблокованих акаунтів на ПатіПокер була наступною: 43 гравці в січні і 42 гравці в лютому. Покерна кімната вилучила у них кошти виграні нечесним шляхом: 18 000$ і 31 000$ відповідно.

Навесні нечесні гравці проявляли велику активність, чого не могли не помітити співробітники служби безпеки PartyPoker. У березні було заблоковано 70 акаунтів, а в квітні 98. На цей раз цифри конфіскованих коштів помітно стали більшими: 253 000$ і 44 000$.

Читати також: Віктор Малиновський став переможцем турніру хайролерів WPT на PartyPoker

Якщо додати чотири цифри то вийде загальна сума вилучених коштів в цьому році: 348 000$. Ці гроші повернули на рахунки гравців, які постраждали від шахрайських дій. Всього за два роки було повернуто 1 753 000$.

Чому шахраї так активізувалися цієї весни? Першою причиною є зростання популярності онлайн-покеру через карантин і самоізоляцію людей.

Другою причиною є запуск лідербордов в кеш-грі на PartyPoker. Щомісяця в ньому розігрується 1 000 000$ і призові за перші місця в цій гонці дуже високі.

Деякі учасники лідербордов вирішили піти нечесним шляхом: використовували тімплей, грали разом на одному акаунті, для того щоб згенерувати більше рейка. У всіх них підсумок вийшов один: замість отримання призів вони отримали бани і конфіскацію коштів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.