Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Прямі трансляції WPT World Online Championships

WPT World Online Championships

Серія WPT World Online Championships на PartyPoker постарається бути схожою на живу покерну серію. В онлайні це зробити досить складно, але кілька атрибутів в активі WPT Online допоможуть це зробити.

Наприклад, ви зможете спостерігати за трансляцією найцікавіших івентів серії. Фінальні столи всіх дванадцяти чемпіонських івентів будуть доступні для перегляду в прямому ефірі з відкритими кишеньковими картами. Для вашої зручності всі прямі ефіри будуть в цій новині.

Крім фінальних столів будуть також транслюватися і повноцінні ігрові дні турнірів. Першим таким івентом стане дебютний турнір серії WPT Online Industry Invitational, в якому за онлайн-столами зустрінуться працівники покерної індустрії.

Читати також: Турніри WPT World Online Championship пройдуть під реальними іменами

21 липня буде доступний перегляд першого чемпіонського івенту з PLO Hi Lo з бай-іном 3 000$ і гарантією 500 000$ (із спеціальним гостем чемпіоном WSOP-c Russia Вадимом Шльозом). Далі 29-го і 30-го липня буде транслюватися благодійний івент Shooting Stars з великою кількістю знаменитостей

Посаду коментатора на час трансляцій серій займе журналіст Дмитро Шахов. До нього будуть приєднуватися різні відомі гості, такі як Анатолій Філатов, Дмитро Урбанович, Микита Бодяковський, Ілля Городецький та інші.

Пряма трансляція WPT#1 Omaha Hi-Lo

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.