PSPC 2021 в Барселоні не відбудеться

Отмена PSPC

Рівно рік тому Cardmates писали про те, що весняний етап серії PSPC переноситься. 2021 рік наздогнала та ж біда і серію, яка повинна була пройти в Барселоні, знову перенесли на невизначений термін.

Причиною цього є складна епідеміологічна ситуація в Іспанії пов'язана з коронавірусом. Організатори серії не зможуть забезпечити безпеку здоров'я всіх учасників, тому PokerStars вирішили скасувати серію.

Незважаючи на перенесення серії, пакети Platinum Pass як і раніше продовжать розігрувати. Всього PokerStars розіграє 400 Platinum Pass на майбутню серію PSPC.

Крайня серія PSPC проходила два роки тому на Багамах. Тоді світ ще не знав, що таке коронавірус, і покерні столи казино були заповнені гравцями. Головним переможцем став Рамон Колільяс, який виграв 5 100 000$.

Читати також: Грузинський гравець перетворив 2$ в 80 000$ в Sunday Million на PokerStars

Якщо офлайн-покер страждає через пандемію, то з онлайном зараз точно все в порядку. На цьому тижні PokerStars успішно провели ювілейний Sunday Million з призовим фондом 14 000 000$, який зібрав 69 876 входів. Також в квітні покер-рум проведе велику серію SCOOP 2021, а з її повним розкладом можна ознайомитися на сайті Cardmates.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.